Tartuhotels gruppi kuuluv Hotell London Tartu südalinnas on olnud armastatud majutuskohaks paljudele külastajatele juba enam kui üheksateist aastat. Kõik meie külalised on meile palju rõõmu toonud ning me oleme püüdnud pakkuda kõigile nauditavat ja meeldejäävat viibimist meie juures. Meie hotellipere on saanud väga palju head tagasisidet ning see on meid inspireerinud ja innustanud. Täna peame Teile teatama, et hotell London sulgeb uksed alates 6. september 2021.

Hotellid Pallas ja Sophia koos restoraniga Fii jätkavad tavapäraselt ning nende tegevuses me lähiaastatel muudatusi ei planeeri.

Me jätkame ka uute projektidega ning septembri lõpus avame uue omanäolise restorani – Humal, hotell Pallas juures, mis loob täiendavat lisaväärtust nii hotellikülalistele kui ka kõigile tartlastele.

Kogu info www.tartuhotels.ee


Today we have to inform you that Hotel London will be closing doors from the 6th of September 2021. Hotel Pallas and Hotel Sophia with restaurant Fii will continue as usual and we do not plan any changes in their operations in the coming years.
More info about hotels: www.tartuhotels.ee